Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала до суду обвинувальний акт стосовно 11 осіб, які брали участь у схемі з продажу арештованого майна на понад 440 мільйонів гривень за нижчими цінами. Серед обвинувачених – колишні посадовці та оцінювачі, які організували корупційну схему через торговий майданчик державного підприємства. Вони занижували вартість майна, яке було продано на аукціонах, і забезпечували перемогу певної приватної компанії. В результаті цієї діяльності завдано збитків на суму понад 440 мільйонів гривень. Слідство встановило чотири епізоди продажу майна за заниженими цінами, включаючи земельні ділянки та сільськогосподарську продукцію. Серед обвинувачених – колишні посадовці та адвокати, які брали участь у цій схемі.
Опублікувати у
Новини України
До суду скерували справу ексголови АРМА щодо “схеми” з активами
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Армія РФ найбільше атакує на двох напрямках – ГШ
Опублікувати у
Новини України
“Приліт” по Запоріжжю: під завалами виявили тіло
Опублікувати у
Новини України
Уражено два НПЗ в Росії і міст в Криму – Генштаб
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
ЗМІ оцінили шанси Стармера посісти посаду генсека НАТО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Конституції України – 30 років: виклики війни, євроінтеграційні та повоєнні зміни | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
УЗ отримала електростанції резервного живлення від Нідерландів і Швейцарії