У Державному департаменті США підтвердили загрозу про можливе припинення участі у переговорах з метою завершення війни, якщо не буде значного прогресу. Прес-секретарка Теммі Брюс повідомила про це під час брифінгу, посилаючись на заяву держсекретаря Марко Рубіо. В разі відсутності прогресу США відмовляться від своєї посередницької ролі. Вони вимагають конкретних пропозицій від обох сторін щодо завершення конфлікту. Білий дім підтримує повне, а не тимчасове, припинення вогню і засуджує участь солдатів Північної Кореї у війні проти України. Президент Трамп підтримує таку ж позицію і готовий вийти з переговорів у разі відсутності прогресу.
Опублікувати у
Новини світу
Держдеп знову погрожує вийти з переговорів щодо завершення війни
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На війні в Україні загинули двоє грузинських добровольців
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє хлопчиків постраждали від вибуху невідомого предмета
Опубліковано
admin