У Маріуполі, що на Донеччині, трапилася трагедія: тигр убив працівника місцевого зоопарку. Чоловік увійшов у клітку з тигром, щоб прибрати, не помітивши, що вона не закрита. Хижак напав на нього, обгризаючи обличчя, в результаті чого працівник загинув. Відомо, що чоловік увійшов у клітку, щоб погодувати тигра. Проводиться розслідування цієї смерті. Також виявилося, що тварини у зоопарку недоїдали, харчуючись дешевою їжею, а клітки були неправильно замкнуті. Керівництво зоопарку заощаджувало на умовах утримання та харчуванні тварин. Раніше там вже траплялися інциденти з виходом тварин з кліток. Нагадають, що у минулому випадку в Узбекистані леви напали на доглядача, а в Одесі леопард напав на людину.
Опублікувати у
Новини України
В окупованому Маріуполі тигр загриз чоловіка
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала Запоріжжя і Харків: що відомо
Опублікувати у
Новини України
Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих
Опублікувати у
Новини України
Війна орденів. Найглибша криза України з Польщею
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin