Міністр внутрішньої безпеки США Крісті Ноем стала жертвою злодія під час вечері в ресторані у Вашингтоні. Злодій у медичній масці вкрав її сумку, де були водійські права, ліки, ключі, паспорт, гроші та інші цінності. Секретна служба розслідує інцидент. Крісті Ноем була призначена на посаду міністра внутрішньої безпеки після перемоги Дональда Трампа на виборах президента. Також у новинах згадується затримання іноземця за розбійний напад на магазин у Подільському районі.
Опублікувати у
Новини світу
Міністра внутрішньої безпеки США пограбували в ресторані у Вашингтоні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Залізниця Німеччині повністю припинила роботу
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську
Опубліковано
admin
Джоковіч досить різко відповів на питання про завершення його ігрової кар’є