У різних містах Америки 19 квітня відбулися масові протести проти політики президента США Дональда Трампа. Протести відбулися у Вашингтоні, Нью-Йорку, Массачусетсі та інших місцях. Організатори протестів виступають проти порушень цивільних прав та конституції Трампом, включаючи спроби депортації іммігрантів та скорочення федерального уряду. Учасники протестів висловлюють стурбованість тим, як, на їхню думку, Трамп підірвав демократичні ідеали та соціальні програми. Наприклад, один з учасників протестів в Бостоні підняв плакат із закликом до негайного кінця “фашистського режиму Трампа”. У протестах також взяли участь люди, які вважають, що Трамп утворює “поліцейську державу” та загрожує конституційним правам та соціальним програмам.
Опублікувати у
Новини світу
У США поновилися протести проти Трампа
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Раньєрі: Моє продовження в Ромі ще на один рік нічого не змінить