Росія оголосила про своє рішення вийти з угод про співпрацю в Баренцевому регіоні з Норвегією, Фінляндією та Швецією. Прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав відповідний документ, яким скасовано угоду 2007 року про створення Баренцевського секретаріату і угоду 2008 року з іншими країнами щодо співпраці у сфері реагування на надзвичайні ситуації.
Опублікувати у
Новини світу
РФ вийшла з угоди про співпрацю в Баренцевому морі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека. Європу паралізує погода
Опублікувати у
Новини світу
Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Опубліковано
admin
Стармер обговорив із Трампом ситуацію в Україні