Мер міста Конотопу звинуватив голову Сумської обласної державної адміністрації у тому, що він організував нагородження військових у конгрес-центрі Сумського університету. Військові були в укритті під час ракетного удару, але цивільні постраждали. В результаті атаки загинуло 34 людини, ще 117 отримали поранення. Генштаб відповів, що Росія отримає відплату за цей напад.
Опублікувати у
Новини України
Мер Конотопа: В Сумах сьогодні зібрали військових
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА
Опублікувати у
Новини України
У США констатували небажання РФ закнчувати війну
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі
Опубліковано
admin
Зеленський про росіян: Абсолютно відбита сволота