Україна планує провести зустріч лідерів країн-партнерів у Києві на третю річницю повномасштабного вторгнення Росії. Президент Володимир Зеленський заявив про це під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки. Він закликав до збірної європейської політики з метою миру та безпеки, висловив переконання у необхідності гарантій безпеки від США та підкреслив важливість створення Збройних сил Європи. Зеленський наголосив, що без підтримки США шанси України на виживання будуть низькими.
Опублікувати у
Новини України
Готуємо саміт ключових партнерів – Зеленський
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin