У понеділок, 10 лютого, ФК “Динамо” з Києва зустрілося з датським клубом Есбйорг. “Динамо” перемогло суперника з рахунком 2:0. На матчі був присутній український боксер Владислав Сіренко, який є володарем пояса WBF International. Пресслужба “Динамо” повідомила, що у наступному поєдинку Сіренко вийде на ринг у футболці команди, оскільки він вболіває за цей клуб з дитинства. Раніше боксер визначив пріоритетного суперника для своєї наступної битви.
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий український боксер відвідав матч київського Динамо
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Молдова хоче включити пункт про Придністров’я у переговори України з РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: здобутки та виклики сучасності
Опубліковано
admin