У російському місті Бєлгород трагічною аварією потрапили в центр уваги троє військовослужбовців із Дагестану, які на BMW X7 проїхали на червоне світло зі швидкістю понад 150 км/год і врізалися в машину швидкої допомоги. У результаті ДТП загинули дві жінки-фельдшери. Управляв автомобілем 31-річний Іса Абдурашідов, а поруч був 28-річний Мурад Мусаєв. Третю особу встановлюють. Військові зараз у лікарні, де проводяться аналізи на алкоголь. Місцеві мешканці встановили меморіал біля місця аварії, віддаючи шану загиблим квітами.
Опублікувати у
Новини світу
У РФ військові врізалися у швидку, загинули медики
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Розвиток технологій БПЛА: як змінюється війна на фронті | Микола Волохов
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Рибоохоронні рейди на Хмельниччині: від мальовничих берегів Дністра до Щедрівського водосховища
Опубліковано
admin