Президент Української Асоціації Футболу та колишній форвард Андрій Шевченко був уведений до зали слави футбольного клубу “Мілан”. Це сталося під час спеціальної церемонії перед матчем проти “Інтера”. Шевченку вручили спеціальну нагороду. Раніше відомо було, що він стане членом зали слави разом з Марко ван Бастеном і Філіппо Індзагі. Шевченко не міг бути присутнім на церемонії раніше через особисті обставини, тому отримав свою нагороду зараз.
Опублікувати у
Новини спорту
Шевченка офіційно ввели до зали слави Мілана перед матчем з Інтером
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Венс заявив про готовність Ірану прийняти інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
У США навчилися виробляти авіапаливо з коров’ячого гною
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж
Опубліковано
admin