Американський боксер Кішон Девіс висловив свої очікування від майбутнього поєдинку з українським чемпіоном за версією WBO в дивізіоні – Денисом Берінчиком. Девіс впевнений, що здобуде перемогу над Берінчиком і відібере у нього титул. Він підкреслив, що це буде складний бій, але він готовий до нього на все сто відсотків. Поєдинок запланований на 14 лютого в Нью-Йорку. Тренер Девіса також розкрив ключ до успіху в цьому поєдинку.
Опублікувати у
Без рубрики
“Маю вийти і забрати титул”: Девіс оцінив свої шанси в бою з Берінчиком
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Без рубрики
НБА: Лейкерс без Леня поступилися Орландо
Опублікувати у
Без рубрики
Анна Музичук виграла Гран-прі в Нікосії
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Зеленський привітав спецпризначенців СБУ з професійним святом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Удари по Воронежу та Дубні: як ЗСУ нищать військові об’єкти рф | Сергій Грабський
Опубліковано
admin