На Донеччині українських військових вивели з південної частини Великої Новосілки, але залишились утримувати певні позиції ближче до околиць населеного пункту. Це було зроблено для уникнення оточення сил оборони. Російські війська вже зайшли у значну частину населеного пункту, але українці утримують рубежі, щоб не допустити окупантів далі вглиб території. За інформацією речника ОСУВ Хортиця, наразі ситуація складна, і будь-які дії можуть призвести до непотрібних втрат серед українських захисників. Раніше у ЗСУ відкидали інформацію про втрату контролю над Великою Новосілкою.
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ вийшли з південної частини Великої Новосілки
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський проігнорує конференцію в Польщі
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Руйнівний ШІ може з’явитися вже за кілька місяців – розвідка
Опубліковано
admin