У Харкові відкрилася перша частина другої підземної школи, про що повідомив міський голова Ігор Терехов. У ній вже навчається 750 учнів, а після завершення будівництва другої частини школи тут зможе навчатися майже тисяча дітей. Школа має більш просторі класи та ширші коридори і відповідає всім стандартам безпеки. Її будівництво було забезпечено фінансуванням від уряду Тайваню та підтримкою міжнародних партнерів. Зараз в підземних школах Харкова, разом із метро, навчається понад 6 тисяч дітей.
Опублікувати у
Без рубрики
У Харкові запрацювала друга підземна школа
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Без рубрики
НБА: Лейкерс без Леня поступилися Орландо
Опублікувати у
Без рубрики
Анна Музичук виграла Гран-прі в Нікосії
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Історія незламності: як боєць Нацгвардії повернувся у стрій після поранення | “Герої”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Опубліковано
admin