Європейська комісія розробляє план, який передбачає виведення обладнання китайських компаній Huawei Technologies та ZTE з телекомунікаційних мереж країн Європейського Союзу. Ця ініціатива може стати обов’язковою для держав-членів ЄС і передбачати санкції для тих, хто не дотримуватиметься нових вимог. Єврокомісія також розглядає можливість обмеження використання китайського обладнання в телекомунікаційних мережах. Представники Китаю відзначили, що такі дії можуть гальмувати технологічний розвиток. Крім того, компанія Nokia закликає уряди зменшити залежність від китайських технологій через конкуренцію на ринку.
Опублікувати у
Новини світу
ЄС планує заборонити пристрої Huawei і ZTE у мобільних мережах
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів
Опубліковано
admin