Сили оборони знищили новий майданчик зберігання і місце запуску російських безпілотників поблизу Донецька, який тимчасово перебуває під окупацією. У соцмережах ворог скаржиться, що українці знищили багато безпілотників та бойових частин. Операція була проведена за участю різних підрозділів Збройних Сил України, включаючи Спеціальні Сили та Ракетні війська. Росіяни підтвердили удар і повідомили про значні втрати. Росіяни будували базу для запуску безпілотників в районі аеропорту вже декілька місяців.
Опублікувати у
Новини України
Знищено тисячу “Шахедів”. Удар по базі в Донецьку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin