Росія готується до проведення диверсії на Запорізькій атомній електростанції з розплавленням ядерних реакторів. Вони намагаються звинуватити за це західні країни, стверджуючи, що це все частина операції, розробленої в британському аналітичному центрі Chatham House. Російські військові стверджують, що ця операція має переконати громадськість у тому, що в разі ядерної катастрофи винна саме Москва. Запорізька атомна електростанція є найбільшою в Європі з шістьма енергоблоками. Російські окупанти захопили її у 2022 році, і з того часу генерацію електроенергії на станції призупинили. Недавно станцію вивели з блекауту після проведення ремонтних робіт.
Опублікувати у
Новини світу
Росія готує провокацію на Запорізькій АЕС
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin