У Сумській області восьмеро осіб отримали підозру у тому, що вони привласнили понад 15,6 мільйонів гривень, які виділили на закупівлю квадрокоптерів для Збройних Сил України. За інформацією Офісу генерального прокурора, у червні 2023 року військовослужбовець разом з посадовцями кількох громад та ФОП-ами підробляли документи від імені військової частини для отримання коштів. Хоча квадрокоптери не були закуплені, були перераховані гроші з рахунків громад. Підозрюваним інкримінують статті Кримінального кодексу України, які можуть призвести до позбавлення волі на довгий термін та конфіскації майна. Прокурори звернулися до суду з клопотанням про запобіжний захід для учасників цієї схеми.
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині розікрали 16 млн на дронах для ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Опублікувати у
Новини України
800 тисяч цілей: Федоров оцінив роботу СБС
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Через Ормузьку протоку пройшла рекордна кількість нафти – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Росія готує провокацію на Запорізькій АЕС