У Івано-Франківській області сталася дорожньо-транспортна пригода, коли суддя на автомобілі Lexus збила двох людей на пішохідному переході. Одна з потерпілих загинула, а інша отримала тілесні ушкодження. Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження у справі проти судді районного суду Тернопільської області. На місце події виїхали працівники ДБР, проведено огляд і вилучено докази. Судді відібрали зразки крові для експертизи, а їй повідомлено про підозру у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Опублікувати у
Новини України
Смертельна ДТП на Івано-Франківщині: суддя на Lexus збила двох людей
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Опубліковано
admin
Дрони СБУ атакували нафтотермінал в Туапсе – ЗМІ