Українська збірна взяла участь у Іграх Нескорених у Канаді і здобула 32 медалі, з яких 12 – золоті. Президент Володимир Зеленський висловив пишається українськими спортсменами, які представляли країну на цих змаганнях. У збірній були ветерани та ветеранки, які змагалися в 11 видах спорту. Він підкреслив, що це результат не лише тренувань, але й українського характеру. Україна взяла участь у Іграх Нескорених уже в п’ятий раз, збираючи медалі на попередніх змаганнях. У той же час, Зеленський згадав, що в бою за Харків загарбники вбили призера Ігор Нескорених.
Опублікувати у
Новини спорту
Україна здобула 32 нагороди на Іграх нескорених-2025
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Названо двох французів, яких може продати Реал
Опублікувати у
Новини спорту
Стало відомо, де Лунін гратиме у наступному сезоні
Більше від автора
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Стало відомо, чим займеться Стармер після відставки з посади прем’єра
Опубліковано
admin