Українська співачка та ведуча Ольга Горбачова поділилася своїми думками про особисте життя після розлучення зі своїм чоловіком. Вона заявила, що довгий час віддавала себе чоловікові, але тепер вирішила зосередитися на собі і не поспішати з новими стосунками. Горбачова вважає, що спершу треба навчитися присвячувати своє життя самій собі, і лише після цього можна буде дати шанс іншим людям присвятити йому себе.
Опублікувати у
Новини культури
Ольга Горбачова висловилася про стосунки після розлучення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини культури
Розкрито нові деталі смерті Мерилін Монро
Опублікувати у
Новини культури
Козловського висміяли після відпочинку в Карпатах
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin