Працівники Державного бюро розслідувань завершили розслідування щодо заступника командира військової частини в Одеській області, який спільно з іншими особами допомагав військовослужбовцям ухилятися від служби. Вони організовували так, що військові залишалися вдома, але отримували зарплату за документами, які були на службі. Ці документи передавали організаторам, які знімали гроші з банківських карток і залишали собі. За час дії цієї схеми було оформлено понад 20 “дистанційних” військових, а привласнено майже 20 мільйонів гривень. Після затримання заступника командира та чотирьох підлеглих, завдані збитки державі були відшкодовані. Щодо військовослужбовців, які скористалися цією схемою, проводиться окреме розслідування з причетності до ухилення від служби. Обвинуваченим інкримінують зловживання службовим становищем, перевищення службових повноважень та ухилення від несення військової служби, за що може бути призначено до 12 років позбавлення волі.
Опублікувати у
Новини України
Посадовець військової частини організував “дистанційну службу” підлеглим
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Трамп підтвердив удари США по Ірану
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Більше від автора
Стало відомо, яку суму заробить Динамо на переході Забарного