У пресслужбі Офісу генерального прокурора повідомили, що виявлено велику кількість випадків зловживань під час нарахування та виплати грошового забезпечення військовослужбовцям. Загалом, державі завдано збитків на суму понад 34 млн гривень, з них більше 25 млн гривень – це незаконні виплати “бойових”. В результаті проведених дій у 20 кримінальних провадженнях підозру висунуто 23 особам, з яких семеро затримано. Серед затриманих – заступники командира, командир роти, головний бухгалтер та інші посадові особи. Загальна сума завданих збитків державі становить понад 34 млн гривень. Одна з осіб, колишній командир військового формування, не здійснив контроль за законністю виплат, що призвело до безпідставних нарахувань у розмірі понад 15 млн гривень. Також розкрито організовану групу, яка безпідставно нараховувала собі кошти на понад 5 млн гривень. Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Крім того, завершено розслідування у семи кримінальних провадженнях, обвинувальні акти направлені до суду.
Опублікувати у
Новини України
Прокуратура викрила незаконні “бойові” виплати на понад 25 млн
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Суд заарештував квартиру та машиномісце Кулеби
Опублікувати у
Новини України
Основна артерія ворога. Знищення мосту в Криму
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
Порт Чорноморськ заробив за рік 229,5 млн грн попри війну
Опубліковано
admin