Українські фермери зібрали майже 20 мільйонів тонн ранніх зернових та зернобобових культур до 8 серпня. Обмолочено 47% посіяних полів. Найбільше зерна було зібрано в Одеській, Кіровоградській та Полтавській областях. Наприклад, пшениці було обмолочено більше 14 мільйонів тонн, ячменю – понад 4 мільйони тонн, а горошку – понад 500 тисяч тонн. Також зібрали інші зернові культури. Одеська область лідирує за кількістю зібраного зерна, за нею йдуть Кіровоградська та Полтавська області. Ріпак уже зібрали понад 2,5 мільйони тонн.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Україні обмолотили половину засіяних площ ранніх зернових
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Україні різко зросли ціни на землю
Опублікувати у
Новини бізнесу
Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Німеччина скеровує військовий контингент до кордону з Білоруссю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin
Ітаума поділився враженнями від поєдинку Усик – Дюбуа