У Полтавській області виявили двох посадовців, які завдали державі збитків понад 450 мільйонів гривень через незаконне видобування підземних вод. Двох колишніх директорів комунального підприємства підозрюють у тому, що вони без дозволів видобули понад 300 тисяч кубометрів води з 23 свердловин. Їм інкримінували порушення правил використання надр та незаконне видобування корисних копалин. Наразі розглядається питання про запобіжні заходи для підозрюваних.
Опублікувати у
Новини України
На Полтавщині посадовці незаконно видобули води на 450 млн
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Опублікувати у
Новини України
800 тисяч цілей: Федоров оцінив роботу СБС
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Особистий ворог Путіна” Нехорошев помер від “отруєння грибами” у Ризі
Опубліковано
admin
Раян Гарсія заявив про бажання битися з Лопесом