Служба безпеки та НАБУ спільно з міністром юстиції розкрили корупційну схему, в якій брали участь ексдержсекретар Мін’юсту та високопосадовці. Вони вкрали понад 10 млн гривень, які були виділені на закупівлю обладнання для модернізації систем Мін’юсту. За даними слідства, злочинці переплатили за обладнання майже вдвічі більше, ніж вартість на ринку. Ексдержсекретарю та іншим учасникам схеми пред’явили підозру, їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Тривають подальші слідчі дії для притягнення всіх причетних до відповідальності за вчинені злочини.
Опублікувати у
Новини України
У Мін’юсті викрили схему розкрадання понад 10 млн
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Нафтовий зашморг для Кремля
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Від початку року іноземці отримали менше 4 тис дозволів на роботу в Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
Опубліковано
admin
Індія відповіла на додаткові мита Трампа