У Житомирській області чоловіка засудили за зґвалтування малолітньої пасербиці. Слідство встановило, що чоловік був у стані алкогольного сп’яніння під час злочину. Дівчинка розповіла про подію своїм однокласникам, які сповістили вчителя. Після консультації з шкільним психологом правоохоронці були викликані. Суд визнав чоловіка винним і призначив йому 15 років ув’язнення. Його також внесуть до “реєстру педофілів”. Нагадаємо, в Києві теж сталися випадки зґвалтування малолітніх дівчат.
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині чоловік отримав вирок за зґвалтування пасербиці
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оцінив ситуацію на фронті
Опублікувати у
Новини України
Крим масовано атакували дрони, спалахнули пожежі
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Ізоляція Криму та удари по НПЗ: стратегія України | Дмитро Левусь
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Атаки дронів і артилерії: яка ситуація у Херсоні сьогодні | Ярослав Шанько
Опубліковано
admin