Під час форуму в Японії бізнеси підписали меморандуми і договори на суму близько 1 млрд доларів. Цю інформацію оголосив Тарас Качка, віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, під час телемарафону. Участь у форумі взяла делегація під керівництвом Тараса Качка, яка прибула до Японії на захід, присвячений Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці. Також було оголошено про підписання 29 важливих угод між Україною та Японією, зокрема у галузі сільського господарства, харчової промисловості, інфраструктури, будівництва, технологій та інновацій.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Японії підписано договорів на майже $1 млрд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Україні різко зросли ціни на землю
Опублікувати у
Новини бізнесу
Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin