За інформацією Укренерго, у вівторок в Україні зросло споживання електроенергії через спеку. Споживання електроенергії було на 2,2% вищим у порівнянні з попереднім днем. Учора ввечері був зафіксований добовий максимум споживання, який був на 3,3% вищим, ніж максимум попереднього дня. Укренерго закликає громадян бути ощадливими у споживанні електроенергії вечерями та утримуватися від включення кількох потужних електроприладів одночасно з 16:00 до 22:00. Міненерго повідомляє, що система електропостачання наразі збалансована, і планових обмежень для споживачів не передбачено.
Опублікувати у
Новини України
Українців попередили щодо споживання електроенергії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Опублікувати у
Новини України
800 тисяч цілей: Федоров оцінив роботу СБС
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Особистий ворог Путіна” Нехорошев помер від “отруєння грибами” у Ризі
Опубліковано
admin
Неймар приніс Сантосу перемогу і вивів його із зони вильоту