Українська тенісистка Марта Костюк завершила своє виступ у турнірі WTA 1000 у Монреалі через проблеми з правим зап’ястям. Вона не змогла завершити матч чвертьфіналу проти Олени Рибакіної з Казахстану після програної першої партії та трьох геймів у другому сеті, вирішивши знятися з поєдинку.
Опублікувати у
Новини спорту
Костюк знялася з турніру в Монреалі через травму
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin