Національне агентство з регулювання в енергетиці Молдови вирішило відкликати ліцензію на постачання газу у дочірньої компанії російського Газпрому Moldovagaz. З 1 вересня державна компанія Energocom перейме її функції. Рішення було прийняте з урахуванням складності переходу близько 800 тисяч споживачів до нового постачальника. До кінця серпня Moldovagaz і Energocom мають забезпечити безперервне надання послуги. Крім того, НАРЕ повинне визначити компанію, яка буде постачати газ до Придністров’я. До ухвалення нових тарифів Energocom буде використовувати ціни Moldovagaz. Виконувач обов’язків голови Moldovagaz підтвердив прийняте рішення і зазначив, що обидві компанії незабаром оприлюднять інформацію про розрахунки за серпень. Газпром оголосив про припинення постачання газу до Молдови через невиконання платежів за контрактом, на що Молдова відповіла загрозою арбітражу. Уряд Молдови вирішив націоналізувати активи Газпрому в країні.
Опублікувати у
Новини бізнесу
У Молдові скасували ліцензію “дочки” Газпрому
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Акції Газпрому рекордно обвалилися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній
Опубліковано
admin
Генпрокурор заявив про викриття корупції на 60 млн