Група вчених знайшла докази канібалізму серед людських спільнот близько 18 тисяч років тому. Вони виявили, що стародавні люди споживали м’язи, мозок і кістковий мозок. Дослідження провели в печері Мащиха в Польщі, де виявили 63 фрагменти людських кісток зі слідами порізів і переломів, що свідчить про підготовку тіл до споживання. Вчені вважають, що такі практики можуть бути пов’язані з демографічною напругою та конкуренцією за ресурси, які можуть бути причинами конфліктів і споживанням людських останків.
Опублікувати у
Технології
Вчені знайшли докази канібалізму у людей 18 тисяч років тому
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Революція від Apple. Коли буде складаний iPhone
Опублікувати у
Технології
Вчені з’ясували долю Землі після загибелі Сонця
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека: у Франції загинули близько тисячі осіб
Опубліковано
admin