У суботу відбулися матчі восьмого туру групи підвищення в класі Першої ліги. СК Полтава перемогла Металіст з мінімальним рахунком і піднялася на друге місце в турнірній таблиці, забезпечивши собі прямий вихід у УПЛ. Металіст 1925 зіграв внічию з Агробізнесом і отримав бронзові медалі, але змушений буде грати в перехідних матчах за підвищення. Кудрівка поступилася Епіцентру і зайняла четверте місце, готуючись до матчів за підвищення в УПЛ. Також відбулося жеребкування плей-оф за участь у наступному сезоні УПЛ, а Мірча Луческу пояснив причини свого відходу з Динамо Київ.
Опублікувати у
Новини спорту
Стала відома друга команда, яка забезпечила собі вихід до УПЛ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Албанський захисник став гравцем клубу УПЛ
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
Скандал навколо Ордену Білого Орла: хто винен і що робити
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Без пального, світла та евакуація Артеку. Ситуація в Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Черкащині банда вимагала в родини $250 тисяч “боргу”
Опубліковано
admin
З російського полону повернулися ще 307 полонених