Акторка та співачка Голлі Бейлі звинуватила свого колишнього бойфренда, репера DDG, у фізичному та психологічному насильстві. Вона подала до суду Лос-Анджелеса документи і забезпечила фотографії своїх тілесних ушкоджень, отримавши тимчасовий заборонний наказ проти репера. За словами акторки, перші випадки насильства сталися у січні та березні цього року, коли DDG агресивно поводився та навіть фізично напав на неї перед їхнім сином. Суд заборонив реперу наближатися до Бейлі та їхнього сина, а також обмежив його активність у соціальних мережах. Акторка також просить надати їй тимчасову одноосібну опіку над сином під час своєї відсутності на зйомках у Італії.
Опублікувати у
Новини культури
Акторка Голлі Бейлі звинуватила екс-бойфренда DDG у насильстві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини культури
Свята 22 червня 2026: традиції, звичаї, прикмети
Опублікувати у
Новини культури
Гороскоп на 22 червня для всіх знаків Зодіаку
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Понад 6000 ударів за тиждень: яка ситуація на Запоріжжі | Іван Федоров
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Терор з повітря: наслідки обстрілів та захист Херсона | Олександр Толоконніков
Опубліковано
admin