Україна і США підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відновлення, який буде спільною ініціативою обох країн з рівним розподілом участі. Фонд буде інвестувати кошти в українські проекти з видобутку корисних копалин, нафти, газу, інфраструктури та переробки. Угода передбачає, що Україна зберігає повний контроль над своїми надрами та ресурсами. Проте деякі депутати висловлюють обурення тим, що їм не показали всі документи перед голосуванням за ратифікацію угоди. Є плани провести зустрічі з урядом для отримання більше інформації про угоду. Президент Зеленський навіть висловив пропозицію скасувати візи депутатам, які відмовляться голосувати за ратифікацію угоди.
Опублікувати у
Новини України
Угода про мінерали. Підготовка до ратифікації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Опублікувати у
Новини України
Військові показали рекордний дронопад Молній
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
Лідер виборів у Румунії пояснив, чому проти допомоги Україні