Україна і США підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відновлення, який буде спільною ініціативою обох країн з рівним розподілом участі. Фонд буде інвестувати кошти в українські проекти з видобутку корисних копалин, нафти, газу, інфраструктури та переробки. Угода передбачає, що Україна зберігає повний контроль над своїми надрами та ресурсами. Проте деякі депутати висловлюють обурення тим, що їм не показали всі документи перед голосуванням за ратифікацію угоди. Є плани провести зустрічі з урядом для отримання більше інформації про угоду. Президент Зеленський навіть висловив пропозицію скасувати візи депутатам, які відмовляться голосувати за ратифікацію угоди.
Опублікувати у
Новини України
Угода про мінерали. Підготовка до ратифікації
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Табору не буде: у Криму “влада” скасувала літній відпочинок дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Венс заявив про готовність Ірану прийняти інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
У США навчилися виробляти авіапаливо з коров’ячого гною
Опубліковано
admin
Лідер виборів у Румунії пояснив, чому проти допомоги Україні