Український кіберспортсмен Олександр Костильов, відомий як S1mple, приєднався до команди FaZe для участі в турнірах IEM Dallas і Austin Major. Він буде виступати за американську організацію на правах оренди до кінця поточного сезону. FaZe також оголосила оновлений склад для майбутніх змагань, де крім S1mple грають rain, karrigan, frozen та EliGE. Це повернення легендарного снайпера у кіберспорт після паузи в його кар’єрі, яку він робив після відходу з NaVi у 2023 році та виступів у Falcons минулого року. Також варто відзначити, що раніше команда Vitality перемогла на турнірі IEM Melbourne 2025, де також грав S1mple за Falcons.
Опублікувати у
Новини світу
Снайпер S1mple повертається у кіберспорт: тепер українець у FaZe
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
Австрійська Erste придбає частку одного з найбільших банків Польщі