За новим дослідженням, опублікованим у The Astrophysical Journal Letters, вчені виявили, що золото може утворюватися не лише під час зіткнення нейтронних зірок, а й завдяки спалахам магнетарів – рідкісного виду нейтронних зір із надсильним магнітним полем. Під час спалахів магнетари можуть викидати речовину, що сприяє синтезу важких елементів, включаючи золото. Це відкриття викликає обговорення в науковій спільноті, оскільки воно вказує на новий можливий шлях формування золота у Всесвіті.
Опублікувати у
Технології
Вчені знайшли нове джерело дорогоцінного елементу в космосі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Apple готує друге покоління iPhone Air – Bloomberg
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
Затримано російського інформатора, який готував удари по Миколаєву