У Харкові невідомий викликав швидку допомогу, але по прибуттю медиків на місце він напав на них. Чоловік розбив мобільний телефон одному з працівників швидкої допомоги. Медична бригада викликала поліцію, яка затримала нападника – 21-річного хлопця. Відомо, що причини його агресивної поведінки встановлюватиме слідство. Також у інших містах в Польщі та Одесі теж стались подібні напади на медичних працівників та поліцейських, що викликало обурення серед громадян та медичного персоналу.
Опублікувати у
Новини України
У Харкові чоловік викликав швидку і напав на бригаду медиків
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Більше від автора
Зеленський про “тишу”: потрібні такі ж кроки РФ