Компанія Apple планує перенести виробництво iPhone з Китаю до Індії до кінця 2026 року через можливе підвищення тарифів у Китаї. Зараз основне виробництво смартфонів зосереджено в Китаї, але Apple шукає альтернативи. Вони проводять переговори з Foxconn і Tata, щоб досягти цієї мети. Витрати на виробництво iPhone в Індії трохи вищі, але компанія готова на це. Влада Індії підтримує ініціативу, але високі мита на імпорт ускладнюють ситуацію. Apple продає понад 60 мільйонів iPhone у США щорічно, і близько 80% з них виробляють у Китаї. США ввели мито на імпорт з Індії, але згодом призупинили його на три місяці, за винятком Китаю.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Apple переносить виробництво з Китаю до Індії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Факультет адвокатури — поєднання традицій, практикоорієнтованого навчання та сучасних технологій.
Опубліковано
admin
Гандбол. «Галичанка» (Львів) – «Спартак-ШВСМ» (Київ). Жіноча Суперліга. 25.04.2025