У Маріуполі, який зараз перебуває під окупацією, продовжують виявляти стихійні могили місцевих мешканців, які загинули під час штурму міста. Міська рада повідомляє, що деякі могили знаходяться у дворах та парках. Люди поховали своїх рідних та друзів, які загинули під час блокади, що тривала у 2022 році. За даними журналістів Associated Press, на початку 2023 року у Маріуполі виявили понад 10 тисяч нових могил, а у 2024 році побільшало випадків поховань за допомогою супутникових знімків.
Опублікувати у
Новини України
В Маріуполі продовжують виявляти могили загиблих на початку війни
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі стався витік хмари аміаку
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
За Довбика готовий поборотися клуб із Ліги чемпіонів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Через російський обстріл у Херсоні загинув чоловік, є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
У Довбика з’явився серйозний претендент серед учасників Ліги чемпіонів
Опубліковано
admin