У Маріуполі, який зараз перебуває під окупацією, продовжують виявляти стихійні могили місцевих мешканців, які загинули під час штурму міста. Міська рада повідомляє, що деякі могили знаходяться у дворах та парках. Люди поховали своїх рідних та друзів, які загинули під час блокади, що тривала у 2022 році. За даними журналістів Associated Press, на початку 2023 року у Маріуполі виявили понад 10 тисяч нових могил, а у 2024 році побільшало випадків поховань за допомогою супутникових знімків.
Опублікувати у
Новини України
В Маріуполі продовжують виявляти могили загиблих на початку війни
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США розмістили ракетний крейсер в Аравійському морі біля узбережжя Ірану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Командирка відділення БпЛА про свій бойовий шлях та віру в перемогу | “Герої”
Опубліковано
admin