Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго

Хорватія здобула перемогу над Ганою з рахунком 2:1 у матчі групового етапу Чемпіонату світу з футболу. Хорвати взяли ініціативу в грі, відкривши рахунок на 31-й хвилині завдяки голу Сучича. Гана змогла відповісти лише на 73-й хвилині голом Лукассена після стандартного положення. Проте Хорватія знову вийшла вперед на 82-й хвилині, коли Влашич забив другий гол. Завдяки цій перемозі Хорватія завершила груповий етап на другому місці, а Гана на третьому. У другому матчі ДР Конго перемогла Узбекистан з рахунком 3:1. Після початкового голу узбекистанців, ДР Конго змогла відновити баланс на 65-й хвилині пенальті, а потім вийшла вперед і забезпечила собі перемогу. Таким чином, ДР Конго забезпечила собі путівку до плей-офф.

Більше від автора

У Криму горить Сакська ТЕЦ – соцмережі

Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *