Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США за допомогою безпілотників і ракет, спрямованих на військові об’єкти в Кувейті та Бахрейні. Це призвело до порушення режиму припинення вогню та призупинення дипломатичних процесів, заявив КВІР. Удари Ірану були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США, зокрема авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяв “нищівну відповідь” на подальші атаки з боку американських військових. Американські військові заявили про удари по Ірану у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Напередодні США також повідомляли про удари по сховищах ракет та безпілотників в Ірані після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Більше від автора

На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ

Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *