Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях вона набрала 112.000 балів. Першою стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-е місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ