Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець «Київзеленбуду» та власник компанії з озеленення територій. На початку 2024 вони налагодили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію та благоустрій місць громадського відпочинку у столиці.
Опублікувати у
Відео
Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
🔴LIVE | ВОЛЕЙБОЛ | ЕТАП 4 | СТУДЕНТСЬКІ ЛІГИ
Опублікувати у
Відео
Ukraine’s Long-Range Sanctions: Precise and Consistent
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
❓ Як МВС супроводжує перші кроки звільнених з полону на шляху до відновлення
Опубліковано
admin
Хочеш потрапити в «Альфу» СБУ? Чекай на наш рекрутинговий простір у своєму місті!