У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Директор Usyk17 Сергій Лапін висловив свою думку щодо відмови Олександра Усика вийти на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що рішення не має особистого характеру, а базується на бізнес-аспекті. Лапін зауважив, що для таких великих поєдинків потрібна серйозна комерційна структура, телетрансляція і підтримка організаторів. Він підкреслив, що якщо у випадку з боєм Усик – Кабаєл не буде відповідної підтримки, то цей поєдинок може бути важко виправдати. Однак, якщо така можливість з’явиться, бій відбудеться.

Більше від автора

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Логістична блокада Криму: як це впливає на війська рф | Ольга Куришко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.