Директор Usyk17 Сергій Лапін висловив свою думку щодо відмови Олександра Усика вийти на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що рішення не має особистого характеру, а базується на бізнес-аспекті. Лапін зауважив, що для таких великих поєдинків потрібна серйозна комерційна структура, телетрансляція і підтримка організаторів. Він підкреслив, що якщо у випадку з боєм Усик – Кабаєл не буде відповідної підтримки, то цей поєдинок може бути важко виправдати. Однак, якщо така можливість з’явиться, бій відбудеться.
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опублікувати у
Новини спорту
ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
На Кременчуцькому водосховищі перевірили дотримання правил рибальства
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у Красноторці: поранено водія
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Фонд підтримки енергетики України: на що спрямують міжнародні кошти | Денис Шмигаль
Опубліковано
admin
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ