На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

У четвер, 25 червня, правоохоронці розпочали розслідування на Хмельницькій атомній електростанції щодо проведених закупівель у минулі роки. Керівництво компанії “Енергоатом” заявило, що повністю сприятиме правоохоронним органам, надаватиме всю необхідну документацію та інформацію. Енергетична компанія підкреслила, що атомна електростанція працює у звичайному режимі, і розслідування не впливає на її безпечну експлуатацію. Компанія також зазначила, що підтримує прозоре управління, сприяє правоохоронним органам і вимагає належної юридичної оцінки будь-яких можливих порушень, незалежно від часу їх вчинення.

Більше від автора

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *