Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Уранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. В результаті атаки постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні доправили жінку, яка постраждала у попередній атакі російського “шахеда” у районі Херсона. Жінка отримала серйозні травми, включаючи контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму. її стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості. Інформацію про атаку підтвердила Херсонська ОВА.

Більше від автора

Тренер Реала влучно підколов Барселону

Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *