Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив у середу, 24 червня, про успішні удари по території Росії, які призвели до знищення понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту біля Санкт-Петербурга. Ці дії були проведені в рамках виконання плану далекобійних санкцій проти Росії у воєнний час. Крім того, українські розвідники підтвердили досягнення цілей щодо російських воєнних виробництв, зокрема ураження підприємств, що виробляють радіоелектроніку та інші важливі компоненти для російської армії.

Більше від автора

Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.