Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За даними слідства, внаслідок цієї схеми державі завдано збитків на суму понад 15 мільйонів гривень. Організаторкою злочинної діяльності була заступниця директорки закладу, яка залучила до схеми ще чотирьох осіб. Вони працевлаштовували фіктивних працівників, які отримували зарплату, але не виконували жодних обов’язків. Організаторка використовувала свій досвід для контролю фінансів і документообігу, а інші учасники схеми допомагали у виготовленні документів та розподілі коштів. Схема діяла з 2019 по 2024 рік, і за цей час завдано значні збитки державі. П’ять учасниць схеми оголошено підозру, а суд встановив заставу великого розміру. Розслідування триває під контролем прокуратури.

Більше від автора

У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.