Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міністерство оборони України вирішило запровадити новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах, який передбачає стабільне фінансове забезпечення та можливість отримання відстрочки після завершення контракту. Контракт укладається на 24 місяці, а після його завершення гарантується відстрочка на шість місяців. Військовослужбовці на таких посадах отримують базову ставку у розмірі 20 000 гривень плюс додаткові винагороди. Також передбачено можливість отримання додаткових виплат за виконання бойових завдань. Міністерство оборони вважає цей крок важливим для переходу на повністю контрактну армію і забезпечення стійкості держави у довгостроковій перспективі. Важливо відзначити, що під час війни військовослужбовці можуть бути залучені до виконання бойових завдань, за які також передбачено відповідні виплати.

Більше від автора

В Україні загинув литовський доброволець

Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.